Profesionāla apkalpošana

Jūsu meistare

Mani sauc Sannija un šobrīd nodarbojos ar skropstu un uzacu laminēšanu, uzacu modelēšanu un permanentā make up procedūrām – uzacis pūdertehnikā, lūpas akvareļtehnikā, starpskropstu līnija, kā arī slikta/veca permanentā make up dzēšanu. Tie, kas mani pazīst labi zina, cik rūpīgi pieeju savam darbam – strādāju tikai ar kvalitatīvākajiem (pārbaudītiem) materiāliem un visu laiku mācos un pilnveidoju savas zināšanas un prasmes, tādēļ variet neuztraukties – Jūs sagaidīs profesionāla apkapošana. Pēc izglītības esmu finansiste, bet strādājot finanšu nozarē sapratu, ka tas tomēr nav mans vienīgais aicinājums un vēlos savu hobiju padarīt par darbu, kas man sagādā prieku un gandarījumu. Tas prieks, gandarījums un klientu labie vārdi un ziņas ir labākais atalgojums.

Esmu arī divu meitu mamma, un kā jau vairums, profesijas virzienu mainīt izdomāju esot bērna kopšanas atvaļinājumā. Sākās viss ar to, ka vēlējos skropstu un uzacu laminēšanu izmācīties priekš sevis. Tad radinieces vēlējās, arī draudzenes, līdz nonācu jau pie tā, ka jāsāk pierakstīt. Tā mana aizraušanās kļuva par manu darbu. Izmācījos permanento make up un mani apbur tas, kādu efektu ar pmu procedūrām iespējams panākt. Strādāju salonā, bet braucu arī uz mājām pie klientēm, kamēr man pašai nav sava telpa. Ļoti atbildīgi attiecos pret higiēnu un dezinfekciju, īpaši dodoties izbraukumos – rūpējos, lai viss būtu augstākajā līmenī un pēc visām higiēnas un dezinfekcijas prasībām.

Darbs, ko daru ietver visu, ar ko vēlos saistīt savu nākotni profesionālajā jomā, jo tas mani piepilda ar prieku un uzlādē. Varu pati plānot savu laiku, socializēties un radoši izpausties.

Un varu pačukstēt, ka ar to viss nebeigsies.. Jauni sapņi un plāni jau ir gatavi, tikai nedaudz jāpagaida un jādara viss, lai tie realizētos! Jaunas zināšanas un prasmes man – profesionāla apkapošana un jauni pakalpojumi, ko piedāvāt jums!

DARI DARBU KO MĪLI UN TEV NEKAD NEBŪS JĀSTRĀDĀ!

Jūsu meistarīte,

Sannija

sannija.strode@gmail.com

sannija@sunnybeautylounge.lv

+371 28691884

Profesionāla apkalpošana - Permanentais Make-up